Moderní společnost je mladá formující se strana, která se v současné fázi profiluje a programově vymezuje. Zaměřujeme se momentálně na formování programu a přípravu na budoucí aktivní roli na různých úrovních ve správě naší země. 

Jste zde: HomeTémata2014/15 Palestina

2014/15 Palestina

Domníváme se, že podpora palestinského hnutí v úsilí o samostatný stát – tedy podpora dvoustátního řešení – uznávání Palestiny jako státu na různých úrovních, povede ve svém důsledku k dalšímu vyhrocování konfliktu, nikoli ke smíření.

Větší tlak a záměr by měl být veden na respekt a uznání práva Izraele na existenci z protiizraelských stran, seskupení a teroristických organizací. Historie konfliktu poučitelným dává tušit budoucí vývoj. Navíc islamistická hnutí a podpora islámských režimů Palestině proti Izraeli je pro naši společnost mnohem nebezpečnější, než spolupráce a podpora demokratického Izraele. Izrael není pro nás hrozbou, islamistická hnutí ano.

Republiková rada Moderní společnosti

22. 10. 2014

Naposledy změněno pátek, 10 červenec 2015 09:38

Pro psaní komentářů se přihlašte

Newsletter - Info e-mail

Zůstaňte s námi v kontaktu a přihlaste si příjem našeho informačního e-mailu. Newsletter Moderní společnosti Receive HTML? Kdykoli se můžete pohodlně odhlásit.

Moderní společnost přináší postoje, které ne vždy zastávají vládnoucí elity, ať už u nás v ČR nebo v EU. 

Jiří Krupa, předseda Moderní společnosti

Go to top
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat