Moderní společnost je mladá formující se strana, která se v současné fázi profiluje a programově vymezuje. Zaměřujeme se momentálně na formování programu a přípravu na budoucí aktivní roli na různých úrovních ve správě naší země. 

Jste zde: HomeTémata2015/6 Uprchlíci a islamizace

2015/6 Uprchlíci a islamizace

Současné evropské vlády mají takové filosofické nastavení, které neumožňuje efektivně zabránit rostoucí islamizaci Evropy, kterou považujeme za jasnou, přímou a skutečnou hrozbu budoucímu míru a bezpečnosti.

 

I proto islamizace Evropy bude postupovat a s tím přijdou jasné formulace požadavků na prosazení muslimského práva šaría v naší společnosti. Uprchlictví toto zdá se ještě podpoří. Ti, kteří se budou bránit a radikální islámskou ideologii nazývat pravým jménem – tedy mimo jiné jako skutečnou, reálnou a faktickou hrozbu pro životy našich lidí, pak budou obviňováni z tak či tak zákonité radikalizace části muslimů.

 

Samozřejmě některé přemrštěné antiproudy skutečně u některých radikalizaci stimulují, nicméně to není kořenem tohoto problému. Kořen je v likvidační ideologii obsažené v radikálním muslimském učení.

 

Republiková rada Moderní společnosti

 

9. 7. 2015

Naposledy změněno pátek, 31 červenec 2015 12:36

Pro psaní komentářů se přihlašte

Newsletter - Info e-mail

Zůstaňte s námi v kontaktu a přihlaste si příjem našeho informačního e-mailu. Newsletter Moderní společnosti Receive HTML? Kdykoli se můžete pohodlně odhlásit.

Moderní společnost přináší postoje, které ne vždy zastávají vládnoucí elity, ať už u nás v ČR nebo v EU. 

Jiří Krupa, předseda Moderní společnosti

Go to top