Moderní společnost je mladá formující se strana, která se v současné fázi profiluje a programově vymezuje. Zaměřujeme se momentálně na formování programu a přípravu na budoucí aktivní roli na různých úrovních ve správě naší země. 

Jste zde: HomeAdministrator

Administrator

URL internetové stránky: http://www.modernispolecnost.cz
Administrator

Tradiční hodnoty v moderní době

Popření hodnot svobody a lidských práv tak, jak to předvedl ve jménu byznysu a obchodu náš prezident svými výroky o "nevměšování se do vnitřních záležitostí" a o tom, jak se je třeba "učit stabilizovat společnost" od Číny, je těžké komentovat. Vážíme si postojů prezidenta co se týče jasného odporu k terorismu i jasné podpory práva Izraele na existenci i obranu, ale jeho pletky s komunistickým režimem, který prosazuje tvrdé potlačování opozice i jiného světonázoru, je na pováženou.

Moderní společnost považuje za velkou hrozbu vize ovládnutí světa, které jsou zakotveny v islámském učení.

Dle Rekonstrukce státu jsou požadavky týkající se odpolitizování státní služby skrze projekt Rekonstrukce státu splněny novým zákonem pouze na 34%.

 Jsme proti povinnému a násilnému sešněrovávání kandidátek jakýmikoli kvótami.

Moderní společnost se bude v říjnu poprvé po své registraci účastnit voleb. Postavila kandidátku na Severní Moravě ve městě Bruntál.

Moderní společnost byla zaregistrována dne 31. 7. 2014. Děkujeme všem, kteří nás podpořili svým petičním podpisem.

(MODES 7.8. 2014)

Jsme pro svobodu volby mezi státními, soukromými i církevními školami. Jsme proti státnímu monopolu na vzdělávání. (MODES 7.8.2014)

Moderní společnost stojí na straně Izraele v jeho boji za svoji existenci a za své právo na existenci.

(MODES 7. 8. 2014)

Současný ministr financí Alexandr Babiš kritizoval před volbami předchozí vlády za to, že vytvářely deficitní rozpočty a zadlužovaly tak nadále stát. Tento rok je deficit rozpočtu 112 respektive 107 miliard a na příští rok je plánováno 100 miliard.

2014/7 Slovensko ústavou chrání rodinu a manželství

5. června odhlasoval slovenský parlament velkou většinou vložení věty „manželství je jedinečný svazek muže a ženy“ do ústavy. Je to další členský stát EU, který vnímá ohrožení tradičního modelu rodiny a ochraňuje tak tuto instituci.

Strana 4 z 8

Newsletter - Info e-mail

Zůstaňte s námi v kontaktu a přihlaste si příjem našeho informačního e-mailu. Newsletter Moderní společnosti Receive HTML? Kdykoli se můžete pohodlně odhlásit.
Go to top
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat